  • Mfr # TFP101FPF18X046TB
  • Zoro # G604540466
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X046TB
Width
18"
Height
46"