  • Mfr # TFP101FPF18X068TB
  • Zoro # G804541980
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X068TB
Width
18"
Height
68"