  • Mfr # TFP101FPF15X064SG
  • Zoro # G504540269
Width
15"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X064SG
Width
15"
Height
64"