  • Mfr # TFP101FPF18X056SG
  • Zoro # G404546378
Width
18"
Color
Seaglass
2 Equal Flat Panel
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X056SG
Width
18"
Height
56"