  • Mfr # TFP101FPF12X032HB
  • Zoro # G604534007
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FPF12X032HB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
32"