  • Mfr # TFP101FPF12X050HB
  • Zoro # G504533544
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X050HB
Width
12"
Height
50"