  • Mfr # TFP101FPF12X052HB
  • Zoro # G304534888
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X052HB
Width
12"
Height
52"