  • Mfr # TFP101FPF12X080HB
  • Zoro # G704550877
Width
12"
Color
Sojourn Blue
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X080HB
Width
12"
Height
80"