  • Mfr # TFP101FPF15X026HB
  • Zoro # G304540483
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X026HB
Width
15"
Height
26"