  • Mfr # TFP101FPF15X030HB
  • Zoro # G104542786
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF15X030HB
Width
15"
Height
30"