  • Mfr # TFP101FPF15X048HB
  • Zoro # G604541845
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF15X048HB
Width
15"
Height
48"