  • Mfr # TFP101FPF18X039HB
  • Zoro # G204547117
Width
18"
Color
Sojourn Blue
2 Equal Flat Panel
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X039HB
Width
18"
Height
39"