  • Mfr # TFP101FPF18X058HB
  • Zoro # G404547498
Width
18"
Color
Sojourn Blue
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X058HB
Width
18"
Height
58"