  • Mfr # TFP101FPF12X053OB
  • Zoro # G204535657
Width
12"
Color
Starless Night Blue
2 Equal Flat Panel
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X053OB
Width
12"
Height
53"