  • Mfr # TFP101FPF15X048OB
  • Zoro # G404542462
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X048OB
Width
15"
Height
48"