  • Mfr # TFP101FPF15X054OB
  • Zoro # G904545833
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X054OB
Width
15"
Height
54"