  • Mfr # TFP101FPF12X033FG
  • Zoro # G904534615
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X033FG
Width
12"
Height
33"