  • Mfr # TFP101FPF12X060FG
  • Zoro # G204539624
Width
12"
Color
Thermal Green
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X060FG
Width
12"
Height
60"