  • Mfr # TFP101FPF12X074FG
  • Zoro # G004547065
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X074FG
Width
12"
Height
74"