  • Mfr # TFP101FPF15X045FG
  • Zoro # G504540535
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X045FG
Width
15"
Height
45"