  • Mfr # TFP101FPF15X062FG
  • Zoro # G504550725
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X062FG
Width
15"
Height
62"