  • Mfr # TFP101FPF15X075FG
  • Zoro # G704547174
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X075FG
Width
15"
Height
75"