  • Mfr # TFP101FPF18X058FG
  • Zoro # G104547460
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X058FG
Width
18"
Height
58"