  • Mfr # TFP101FPF18X060FG
  • Zoro # G904548650
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X060FG
Width
18"
Height
60"