  • Mfr # TFP101FPF15X045TG
  • Zoro # G304540049
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Track Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FPF15X045TG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
45"