  • Mfr # TFP101FPF18X028TG
  • Zoro # G304540865
Width
18"
Color
Track Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X028TG
Width
18"
Height
28"