  • Mfr # TFP101FPF18X063TG
  • Zoro # G804550593
Width
18"
Color
Track Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X063TG
Width
18"
Height
63"