  • Mfr # TFP101FPF12X070UN
  • Zoro # G604545225
Height
70"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X070UN
Width
12"
Height
70"