  • Mfr # TFP101FPF18X063UN
  • Zoro # G304551021
Width
18"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X063UN
Width
18"
Height
63"