  • Mfr # TFP101FPF15X072HG
  • Zoro # G804545520
Width
15"
Color
Viridian Green
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X072HG
Width
15"
Height
72"