  • Mfr # TFP101FPF15X043WH
  • Zoro # G104551139
Width
15"
Color
White
Flat Panel
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X043WH
Width
15"
Height
43"