  • Mfr # TFP101FPF15X063WH
  • Zoro # G704539544
Width
15"
Color
White
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X063WH
Width
15"
Height
63"