  • Mfr # TFP101FPF15X055WR
  • Zoro # G204546851
Width
15"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF15X055WR
Width
15"
Height
55"