  • Mfr # TFP101FPF15X075WR
  • Zoro # G504547084
Width
15"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X075WR
Width
15"
Height
75"