  • Mfr # TFP101FPF18X068WR
  • Zoro # G804542260
Width
18"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X068WR
Width
18"
Height
68"