  • Mfr # TFP101LVF12X043AN
  • Zoro # G504549019
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101LVF12X043AN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
43"