  • Mfr # TFP101LVF12X076AN
  • Zoro # G204545397
Width
12"
Color
Antigua
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X076AN
Width
12"
Height
76"