  • Mfr # TFP101LVF15X034AN
  • Zoro # G704542247
Width
15"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X034AN
Width
15"
Height
34"