  • Mfr # TFP101LVF15X052AN
  • Zoro # G904541590
Width
15"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X052AN
Width
15"
Height
52"