  • Mfr # TFP101LVF18X058AN
  • Zoro # G704544548
Width
18"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X058AN
Width
18"
Height
58"