  • Mfr # TFP101LVF18X070AN
  • Zoro # G404551808
Width
18"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X070AN
Width
18"
Height
70"