  • Mfr # TFP101LVF18X072AN
  • Zoro # G204541429
Width
18"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X072AN
Width
18"
Height
72"