  • Mfr # TFP101LVF12X038BL
  • Zoro # G404545593
Width
12"
Color
Black
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X038BL
Width
12"
Height
38"