  • Mfr # TFP101LVF18X035BL
  • Zoro # G604541982
Width
18"
Color
Black
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X035BL
Width
18"
Height
35"