  • Mfr # TFP101LVF12X034BT
  • Zoro # G004543470
Width
12"
Color
Burnt Toffee
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X034BT
Width
12"
Height
34"