  • Mfr # TFP101LVF12X054BT
  • Zoro # G504543833
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X054BT
Width
12"
Height
54"