  • Mfr # TFP101LVF12X061BT
  • Zoro # G204548275
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X061BT
Width
12"
Height
61"