  • Mfr # TFP101LVF12X076BT
  • Zoro # G204545090
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X076BT
Width
12"
Height
76"