  • Mfr # TFP101LVF15X039BT
  • Zoro # G804545704
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X039BT
Width
15"
Height
39"