  • Mfr # TFP101LVF15X059BT
  • Zoro # G504546032
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X059BT
Width
15"
Height
59"